Hızlı Cevap: Ilkokul Müdürünün Maaşı Ne Kadar?

Ilkokul müdür yardımcısı maaşı ne kadar?

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda okul müdür yardımcısı olarak görev yapanların 2021 yılı maaş tutarı yaklaşık olarak 4100 Türk Lirasıdır.

Müdür maaşı ne kadar?

Bu durumda maaşlara yapılan 812 liralık zamdan sonra bir Genel Müdür maaşı 15 bin 726 liraya yükseldi. Şube Müdürlerine ise mevcut maaşları üzerinden 427 liralık bir zam yapıldı. Buna göre 2021 Temmuz zammından sonra Şube Müdürü maaşı 8 bin 266 liraya yükseldi.

Okul müdürünün görevleri nelerdir?

Öğrencilerin ilerleme raporlarının velileye iletimini sağlamak, Kurumun temizlik, düzen, iç ve dış güvenliğinin sağlanması sağlamak, Diploma, tasdikname, öğrenim belgesi, sözleşme ve benzeri belgeleri onaylamak. Eğitim ve öğretimde her türlü mevzuat değişikliğini takip.

Okul müdürü kaç saat ek ders alır 2021?

Müdür ve müdür başyardımcılarına ilave ek ders ücreti artışı sağladık Yönetim görevi karşılığında haftalık 20 saat ek ders ücreti alan müdür ve müdür başyardımcılarının ilave ek ders ücretini 4 saatten 5 saate çıkarttık.

Okul müdürleri ne kadar ek ders alır?

ek ders görevi verilebilir. “hükümlerine göre eğitim faaliyetleri, yetiştirme kurslarında görevli okul yöneticilerine ders yılı içinde haftada 10 saat, yarıyıl ve yaz tatillerinde ise 44 veya 30 saat ek ders ücreti ödenir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Ilkokul 1. Sınıf Çıkarma Işlemi Nasıl Öğretilir?

Müdür yardımcısı ne kadar alıyor?

2021 yılında müdür yardımcısı olarak görev yapanların maaşları ise yaklaşık olarak 4 bin 100 TL olmakla birlikte ayrıca maaşlara en az yüzde 7 oranında zam yapılacaktır. Ek olarak hem müdür hem de müdür yardımcılarına ek ders ücreti de verilmektedir. Bu tutar ile maaşlar ortalama 4 bin 300 TL civarında olmaktadır.

Imam ne kadar maaş alır?

Geçtiğimiz Temmuz ayında (1/4) Vaiz maaşları 5.536 liradan 5.854 liraya, imam maaşları ise 3.272 liradan 3.460 liraya yükselmişti. 2021 emekli İmam -hatip 3.460 liradan 3.751 liraya yükseldi. 2021 Vaiz (1/4) maaşları da 5.854 liradan 6.285 liraya yükseldi.

Müdür yardımcısı kaç saat ek ders alır?

Örnek 2: Kadrosu Boş olan bir ilkokula Müdür Yardımcılığı süresi olmayan ve bir yıldan fazla görev süresi olan bir öğretmenin Müdür Yardımcısı Olarak 22.madde görevlendirilmesinde 19 saat ek ders ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Mağaza müdürü ne kadar maaş alıyor?

Mağaza Müdürü maaşı ortalama aylık 3.500 – TL’dir. En düşük Mağaza Müdürü maaşı 3.000 -TL, En yüksek ise 4.600 – TL’dir.

Insan kaynakları müdürü ne kadar maaş alır?

Bu yıllık ortalama 60 bin TL. Yani aylık 5 bin TL. Diğer %10’unu ise en iyi maaşı alıyor. En iyi kazanan insan kaynakları yöneticileri ise yıllık ortalama 240 bin TL.

Bir banka genel müdürü ne kadar maaş alır?

Banka genel müdürü maaşları 2021 1-2 milyon TL civarındadır. ABD, Çin, İngiltere, Fransa gibi yabancı ülkelerde ise yıllık gelirler 20-30 milyon doları bulabilmektedir. Banka genel müdür yardımcısı maaşları ise 500 bin TL-1 milyon TL arasındadır.

Ortaokul Müdür yardımcısının görevleri nelerdir?

Müdür yardımcısı; okulun her türlü eğitim, yönetim, yazışma eğitici etkinlikler, güvenlik, beslenme, bakım, koruma, temizlik, düzen, halkla ilişkiler gibi işleriyle ilgili olarak okul müdürü tarafından verilen görevleri yapar.

You might be interested:  Ilkokul Ingilizce Öğretmeni Nasıl Olunur?

Okuldaki memurun görevleri nelerdir?

Sevgili arkadaşım okulda memurun görevleri genel olarak şunlardır: Gelen ve giden evrak defterini tutar, gelen ve giden evrakları gerektiğinde gizlilik esasına göre dosyalar, kurum adına resmi yazışmaları yapar, öğretmen ve personelin özlük dosyasını düzenleyip dizaynını yapar kişisel evrakları ilgili özlük dosyalarına

Okul yöneticisi olmak hangi sorumlulukları gerektirir?

Taymaz’ın aktarmalarına göre Kaya(1993:134) okul yöneticilerinin şu yeterliklere sahip olması gerektiğini belirtmiştir; okulun amaçlarını ve felsefesini açıklamak, okulun politikasını saptamak ve tanıtmak, okul etkinlikleri için ihtiyaçları karşılamak, okulda katılımcı ve demokratik yönetimi geliştirmek, okulda kişiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *