Hızlı Cevap: Kim Milyoner Olmak Ister Ilkokul Mezunu Kadın Ne Kadar Kazandı?

WhatsApp Kim milyoner olmak ister?

Kim Milyoner Olmak İster WhatsApp numarası 0553 043 43 43’tür. Yarışmaya ATV üzerinden başvuru formu doldurarak başvuru yapılabildiği gibi 0553 043 43 43 numarası üzerinden başvuru yapmak da mümkün.

Üniversitelilere Taş Çıkartan ilkokul mezunu Yarışmacı Kim Milyoner Olmak ister?

İlkokul mezunu olan ayakkabıcılık yapan yarışmacı Kemal Bey, üniversite mezunlarına taş çıkarttı. 60 bin liralık soruya da doğru yanıt veren yarışmacı, stüdyoda büyük alkış aldı. Yarışmacı bir sonraki bölümde 125 bin liralık soruyu görecek.

Çoban Kim Milyoner Olmak ister?

ATV’de ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma yine ilginç yarışmacılardan birini ağırladı. Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana gelen Milyoner ‘e damga vuran isim ise Gürler Yücel isminde Karslı bir çoban.

Kim milyoner olmak ister Emsal hanım kaç para aldı?

Geçen hafta sorulara verdiği hızlı yanıtlarla dikkat çeken Emsal Teyze, 30 bin lira kazandığı yarışmada, 60 bin liralık soruyu bilemeyeceğini düşünerek kendini riske etmedi ve çekildi.

Kim milyoner olmak ister hangi gün saat kaçta?

Kim Milyoner Olmak İster?, Salı akşamları saat 20.00’de Atv’de yayınlanmaktadır. Yarışmanın sunucusu Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü dostu tarafından sunulmuştur.

You might be interested:  Ilkokul Hangi Dersten Kaç Sınav?

Kim Milyoner Olmak başvuru nasıl yapılır?

Programına katılım için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Bunun dışında isteyen her aday atv.com sitesi üzerinden yarışmaya başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra başvuru işlemi tamamlanmış oluyor.

Kim milyoner olmak ister üniversite öğrencilerine taş çıkaran teyze?

3 çocuk annesi ve ilkokul mezunu olan Emsal Tekir, katıldığı yarışma programında sergilediği performans ve rahat tavırlarıyla fenomen olarak tüm Türkiye’de tanındı. İlkokul mezunu olmasına rağmen üniversite mezunlarına taş çıkartan Emsal Tekir, 60 bin TL ödüllü 9. soruyu görmüştü.

Türkiye birincisi kim milyoner olmak ister?

Kim Milyoner Olmak İster ‘in birincisi Arda Ayten, 20 yaşında ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde Tıp eğitimi görüyor.

Heredot sorusu Kim Milyoner Olmak ister?

1 MİLYON LİRALIK SORU SORU: Heredot ‘un yazdığı Mısır firavunun dilin köken deneyinde, doğunca çobana verilerek kapatılan, o dahil kimseyle konuşturulmayan çocuğun ilk konuştuğu cümle nedir. Bu sorunun doğru şıkkı EKMEK’ti

Kim milyoner olmak ister Roma sorusu?

sorusu, Kim Milyoner Olmak İster ‘e damga vurdu. Kim Milyoner Olmak İster ‘e katılan yarışmacıya ” Roma İmparatoru Gallienus, eşine sahte mücevher satan tüccarı aslana yem edeceğini söylemiş, tüccar Kolezyum’da kalabalık önünde infazını beklerken aslan yerine hangisi çıkagelmiştir?” sorusu yöneltildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *