Kim Milyoner Olmak Ister Ilkokul Mezunu Kadın?

Üniversitelilere Taş Çıkartan ilkokul mezunu Yarışmacı Kim Milyoner Olmak ister?

İlkokul mezunu olan ayakkabıcılık yapan yarışmacı Kemal Bey, üniversite mezunlarına taş çıkarttı. 60 bin liralık soruya da doğru yanıt veren yarışmacı, stüdyoda büyük alkış aldı. Yarışmacı bir sonraki bölümde 125 bin liralık soruyu görecek.

Kim milyoner olmak ister Emsal hanım kaç para aldı?

Geçen hafta sorulara verdiği hızlı yanıtlarla dikkat çeken Emsal Teyze, 30 bin lira kazandığı yarışmada, 60 bin liralık soruyu bilemeyeceğini düşünerek kendini riske etmedi ve çekildi.

Çoban Kim Milyoner Olmak ister?

ATV’de ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma yine ilginç yarışmacılardan birini ağırladı. Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana gelen Milyoner ‘e damga vuran isim ise Gürler Yücel isminde Karslı bir çoban.

WhatsApp Kim milyoner olmak ister?

Kim Milyoner Olmak İster WhatsApp numarası 0553 043 43 43’tür. Yarışmaya ATV üzerinden başvuru formu doldurarak başvuru yapılabildiği gibi 0553 043 43 43 numarası üzerinden başvuru yapmak da mümkün.

Kim milyoner olmak ister üniversite öğrencilerine taş çıkaran teyze?

3 çocuk annesi ve ilkokul mezunu olan Emsal Tekir, katıldığı yarışma programında sergilediği performans ve rahat tavırlarıyla fenomen olarak tüm Türkiye’de tanındı. İlkokul mezunu olmasına rağmen üniversite mezunlarına taş çıkartan Emsal Tekir, 60 bin TL ödüllü 9. soruyu görmüştü.

You might be interested:  FAQ: Ilkokul 1. Sınıf Öğrencisine Nasıl Ders Çalıştırılır?

Kim milyoner olmak ister ne zaman çıkıyor?

Kim Milyoner Olmak İster?, Salı akşamları saat 20.00’de Atv’de yayınlanmaktadır.

Türkiye birincisi kim milyoner olmak ister?

Kim Milyoner Olmak İster ‘in birincisi Arda Ayten, 20 yaşında ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde Tıp eğitimi görüyor.

Heredot sorusu Kim Milyoner Olmak ister?

1 MİLYON LİRALIK SORU SORU: Heredot ‘un yazdığı Mısır firavunun dilin köken deneyinde, doğunca çobana verilerek kapatılan, o dahil kimseyle konuşturulmayan çocuğun ilk konuştuğu cümle nedir. Bu sorunun doğru şıkkı EKMEK’ti

Kim Milyoner Olmak başvuru nasıl yapılır?

Programına katılım için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Bunun dışında isteyen her aday atv.com sitesi üzerinden yarışmaya başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra başvuru işlemi tamamlanmış oluyor.

Kim milyoner olmak ister yaş sınırı var mı?

Yarışmaya başvurabilmek için 18 yaşından büyük olmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *