FAQ: My Kolej Nasıl Bir Okul?

My kolej kime ait?

MY Okulları Kurucusu Murat Yıldırım, Kocaeli halkına da yeni yatırım müjdesi verdi. Kocaeli’ye yeni bir yatırım daha yapmak için kolları sıvadıklarını müjdeleyen Murat Yıldırım, MY Okulları’nın eğitim felsefesini de bizlerle paylaştı.

My kolej nedir?

MY Akademi; öğrencilerimizin ulusal sınavlardaki başarısını en üst seviyeye çıkarmak için hazırlanmış bir sistemdir. “Stresli değil, sistemli eğitim!” Alanının “En”leri öğretmenlerimiz ile öğrencilerimize, sistemli bir şekilde sınava hazırlık programları uyguluyor, onları geleceğe başarılarla taşıyoruz.

MY Okulları Eskişehir kimin?

Interactive Programlar ile Online Dersler My Maker, öğrencilerimize robotik, kodlama ve temel mühendislik eğitimi verdiğimiz özgün bir Murat Yıldırım Eğitim Kurumları markasıdır.

MY Koleji nerelerde var?

Okullarımız

  • Ankara Bağlıca Bilim ve Teknoloji Lisesi. Adres: Bağlıca Mah.
  • Ankara Batıkent. Adres: Yenibatı Mah.
  • Ankara Bağlıca (Bilim ve Teknoloji Lisesi) Adres: Bağlıca Mah.
  • Ankara Keçiören. Adres: Kanuni Mah.
  • Aydın MY Okulları
  • Bursa MY Okulları
  • TEKNOLOJİ VE İNOVASYON LİSESİ/ SAĞLIK KOLEJİ
  • Pınar Temel Lise.

Pınar Eğitim Kurumları sahibi kim?

Murat Hoca, 1992 yılından beri faaliyet gösteren Çorum Pınar Temel Lisesi ve Çorum Pınar Koleji’nin yanı sıra Murat Yıldırım Eğitim Kurumlarının da kurucusudur. İngilizce bilen Yıldırım, evli ve üç çocuk babasıdır.

Murat Yıldırım hangi parti?

24. Dönemde Parlamentolararası Birlik (PAB) Türk Grubu Üyeliği görevini yeniden üstlendi. Ak partilidir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Doğa Koleji ne zaman açılacak?

Öğrenciler, uzun bir yaz tatilinden sonra 18 Eylül’de eğitime başlayacak. Doğa Koleji öğrencileri ve velileri; yeni dönem heyecanını paylaşmak, okullarıyla ve öğretmenleriyle tanışmak üzere 11-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Doğa ‘ya Hoş Geldiniz programında bir araya gelecek.

You might be interested:  Soru: Okul Öncesinde Yerçekimi Nasıl Anlatılır?

Türkiyede kaç tane özel sağlık meslek lisesi var?

Aynı durum diğer illerde de yaşanıyor. Türkiye genelinde devlete bağlı 341 sağlık meslek lisesi bulunurken, dört yıl önce 1 olan özel sağlık meslek lisesi sayısı ise bugün 166’ya ulaştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *