Hızlı Cevap: Berat Albayrak Hangi Okul Mezunu?

Berat Albayrak hangi bölüm mezunu?

Lise eğitimini Fatih Koleji’nde tamamlayan Albayrak, İstanbul Üniversitesi İngilizce işletme bölümünden mezun oldu. 2002 yılında New York’taki Pace Üniversitesi Lubin School of Business’ta finans üzerine yüksek lisans yaptı.

Berat Albayrak’ın mesleği nedir?

Serhat Albayrak (d. 12 Kasım 1973, İstanbul) Türk iş insanı ve medya patronu. Turkuvaz Medya Grubu’nun CEO’sudur. Yeni Şafak’ın eski yazarı Sadık Albayrak’ın oğlu, Berat Albayrak’ın ağabeyidir.

Berat Albayrak üniversitede ne okudu?

1999 yılında 3.7/5 ortalamayla Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesini bitirmiştir. Daha sonra eğitimine Amerika Birleşik Devletleri’nde devam etmiş, 2003 yılında Boston kentindeki Harvard Üniversitesine devam etmiştir. Bu üniversitede kamu yönetimi alanında yüksek lisans yapmıştır.

Berat Albayrak kaç yaşında?

Yaşamı 1979 yılında İstanbul’un Sarıyer ilçesinde, aslen Trabzon, Sürmene Çamburnu Köyündendir Özdemir-Canan çiftinin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi.

Albayrak Holding sahibi kimdir?

Albayrak Grubu, Ahmet Albayrak ve kardeşleri Bayram Albayrak, Nuri Albayrak, Kazım Albayrak, Mustafa Albayrak ve Muzaffer Albayrak’ın ortak girişimleridir.

Turkuvaz Medya Grubu sahibi kim?

Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş. Turkuvaz Yayın Grubu, medya sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Eski imtiyaz sahibi Ahmet Çalık, 5 Aralık 2007 tarihinde TMSF tarafından gerçekleşen ihalede eskiden Ciner Holding’e bağlı olan Merkez Medya Grubu’nu 1,1 milyar dolar’a satın aldı.

Serhat Albayrak ne iş yapıyor?

İş İnsanı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *