Okuyucular soruyor: Okul Müdürü Nereye Şikayet Edilir?

Milli Eğitime nasıl şikayet edilir?

MEB müşteri hizmetleri diye bir birim bulunmuyor. Ancak Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi yani MEBİM, bir nevi MEB çağrı merkezi ya da MEB danışma hattı olarak hizmet veriyor. MEBİM’e ulaşmak için yapmanız gereken 444 0 632 (444 0 MEB) numaralı MEB numarasını aramaktır.

Okul ile ilgili şikayetler nereye yapılır?

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un talimatıyla, “MEBİM 147” hattı kaldırılarak yerine öğretmen, öğrenci ve veliler olmak üzere diğer vatandaşlara etkin ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Millî Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi “444 0 632” telefon hattı kuruldu.

Okul servisleri nereye şikayet edilir 2019?

“Velilerimiz 153’ü arayıp şikâyet edebilirler” 2019 -2020 Eğitim-Öğretim yılı başladı. Servis firmaları, özellikle özel okullardaki velilerden, İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) açıkladığı resmi servis tarifesinin üzerinde rakamlar alınıyor.

Mudur Yardimcisi tutanak tutabilir mi?

müdür yardımcısı öğretmeni uyarma, öğretmen hakkında tutanak tutma yetkisine sahiptir.

444 0 632 nedir?

444 0 632 numaralı telefon numarası MEBİM hattıdır.

147 numarası nedir?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un talimatıyla ” ALO 147 ” hattı kaldırılarak yerine başta öğretmenler olmak üzere öğrenci, veli ve diğer vatandaşlara etkin ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İletişim Merkezi “444 0 632” telefon hattı kuruldu.

You might be interested:  FAQ: Okul Öncesinde Iskelet Sistemi Nasıl Anlatılır?

Milli Eğitim Bakanlığı’na nasıl ulaşılır?

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İLETİŞİM MERKEZİ (MEBİM) Millî Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi “444 0 632” (444 0 MEB ) danışma hattı öğretmen odaklı hizmet verecek.

Milli Eğitimin numarası kaç?

Milli Eğitim Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğince yürütülen İletişim Merkezi hizmetleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca devam ediyor. İletişim Merkezine yurt içinden 444 0 632 kısa numarası ile ulaşılabilirken yurt dışından da +90 312 147 1122 numarası ile ulaşılabiliyor.

Sürücü Kursları nereye şikayet edilir?

Ehliyet Kursu Şikayet Ehliyet kursları yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) denetiminde olan kurumlardır. Dolayısıyla bu kurslarla ilgili yaşayacağınız herhangi bir nedende ise yine muhatabınız Milli Eğitim Bakanlığı olacaktır.

Servis ücreti kaç ay ödenir?

Ücretler en fazla 9 taksitle ödenecek Belirlenen usul ve esaslara göre, ücretler yıllık olarak ödenebileceği gibi aylık taksitlerle de (en fazla 9 taksit) ödenebilecek.

Müdür yardımcısının görevleri nelerdir?

Müdür yardımcısı; okulun her türlü eğitim, yönetim, yazışma eğitici etkinlikler, güvenlik, beslenme, bakım, koruma, temizlik, düzen, halkla ilişkiler gibi işleriyle ilgili olarak okul müdürü tarafından verilen görevleri yapar.

Okul müdür yardımcısı idari amir midir?

CEVAP: Okul Müdür yardımcıları, öğretmenlerin üstü veya amiri değildir.

Okul Müdür Yardımcısı derse girmek zorunda mı?

Kararın 5’inci maddesinde; örgün ve yaygın eğitim kurumları müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılarının haftada 6 saat, okul öncesi ve sınıf öğretmenlerinin haftada 18 saat, genel bilgi ve meslek dersleri öğretmenlerinin haftada 15 saat, atölye ve laboratuar öğretmenlerinin ise haftada 20 saat aylıkları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *