Sdü Okul Ne Zaman Açılıyor?

SDÜ ne zaman acilacak 2021?

Üniversitemiz, 2021 -2022 Eğitim Öğretim Güz Yarıyılı derslerine 4 Ekim 2021 tarihinde başlayacaktır. Güz döneminde dersler, yüz yüze (uzaktan eğitim destekli) yapılacaktır.

Isparta SDÜ ne zaman açılıyor?

2020/2021 Akademik Takvimi Açıklandı. 12 Ekim’de Dersler Başlıyor. – Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi.

Süleyman Demirel Üniversitesi Uzaktan Eğitim mi?

Ön lisans, lisans ve lisansüstü düzeyde derslere, 6 Nisan 2020 tarihinden itibaren mevcut ders programları aynen geçerli olacak şekilde kaldığı yerden uzaktan öğretim ile devam edilecektir.

SDÜ ders kayıtları nasıl yapılır?

yapınız. Şifresi ile sisteme giriş yapamayan öğrenciler okulunun Öğrenci İşleri birimi ile irtibata geçebilirler. https://obs. sdu.edu.tr adresinden Öğrenci İşleri Bilgi Sistemi giriş sayfasına giriniz. Kayıt Yenileme- Ders Ekleme-Bırakma menüsüne giriniz. Alt Yarıyıllardan Kaldığınız Dersleri İşaretleyiniz.

Süleyman Demirel Üniversitesi açılacak mı?

Süleyman Demirel Üniversitesi, yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında 2020-2021 akademik yılına, uzaktan ve örgün eğitimin birlikte uygulandığı karma eğitim yöntemi ile 12 Ekim 2020 tarihinde başlayacak. Öte yandan Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri’nin 5 Ekim 2020 tarihinde eğitim öğretime başlayacağı açıklandı.

SDÜ harç ücretleri hangi bankaya yatıyor?

Öğrencilerimizin öğrenim ücretini herhangi bir ildeki herhangi bir Halk Bankası veya Ziraat Bankası şubesine başvurup, Süleyman Demirel Üniversitesi Kurumsal Harç Tahsilat işlemiyle katkı payı/ öğrenim ücreti yatırmak istediklerini beyan edip, öğrenci numaralarını bildirerek yatırmaları gerekmektedir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Okul Kantini Açma Belgesi Nasıl Alınır?

SDÜ ders ekleme bırakma ne zaman?

*Öğrenciler öncelikle başarısız oldukları dersleri almak ve başarmak zorundadırlar. Bu nedenle ders seçimi ve kayıt yenileme işlemleri gerçekleştirilirken öncelikle başarısız olunan derslerin seçilmesi gerekmektedir. *Seçilen derslerde 01-05 Mart 2021 tarihlerinde ( ders ekleme – bırakma dönemi) değişiklik yapılabilir.

Süleyman Demirel Üniversitesi hangi semtte?

Süleyman Demirel Üniversitesi, SDÜ, Isparta’da 11 Temmuz 1992 tarihinde ve 21281 sayılı Kanun ile kurulan devlet üniversitesi.

SDÜ canlı derse nasıl girilir?

Dönem Dersleri sekmesinden açılan sayfada GÜZ dönemi kayılı olduğunuz dersler listelenecek. Canlı Derse Katıl linkini tıkladığınızda açılan Adobe Connect giriş ekranında Kayıtlı Kullanıcı seçeneğini tıklayarak Öğrenci Numaranız ve Obs şifenizle giriş yapın.

Çevrimiçi test nedir?

Çevrimiçi test sınavı: Öğrencilerinizi ders içeriği ve amaçlarıyla ilgili yeterliliğini değerlendirmek için çevrimiçi test sınavı yapılmasıdır. Öğrencilerinizin OBS’de (obs.isparta.edu.tr) oluşturacağınız çoktan seçmeli soru seti aracılığı ile değerlendirilmesinin yapılması için Çevrimiçi Test Modülü oluşturulmuştur.

SDÜ OYS sınav sonuçları nereden öğrenilir?

Canlı derslerinizin, sınavlarınızın, ödevlerinizin, tüm ders materyallerinizin ve sınıf içi etkinliklerinizin tamamını “Yeni Öğrenme Yönetim Sistemi” yani https:// oys. sdu.edu.tr üzerinden takip edebileceksiniz.

SDÜ ders kaydı saat kaçta?

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz yarıyılı ders seçimi ve kayıt yenileme işlemleri 21 Eylül Pazartesi günü saat 12.00′ de başlayıp; 27 Eylül Pazar günü saat 23.59′ da sona erecektir.

SDÜ bütünleme başvurusu nasıl yapılır?

Bütünleme Sınavı başvurusu yapacak öğrencilerimizin öncelikle http://obs. sdu.edu.tr adresinden “öğrenci numarası ve şifre” ile giriş yapmaları gerekmektedir. Sisteme giriş yapıldıktan sonra Menüden “ Bütünleme Başvuru ” sekmesinin tıklanması gerekmektedir.

SDÜ OBS transkript nasıl alınır?

Transkript talebi olan öğrencilerimizin, bu taleplerini dilekçe ile [email protected] sdu.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Talepte bulunan öğrencilere transkriptleri, öğrenci işleri tarafından öğrencinin dilekçesinde belirtmiş olduğu eposta adresine mail yoluyla iletilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *