Soru: Bilfen Nasıl Bir Okul?

Bilnet Bilfen aynı mı?

Bahçeköy Bilnet Okulları 2018-2019 yılında Bilfen kuruluşu Bilnet olarak açılmış ve biz veliler bu kuruluşa güvenerek okula kayıt olduk. 1 yılımızı tamamlamadan kurucu velilerimiz diyerek Nisan ayında bizden 2019-2020 yılı için erken kayıt ücretlerini istediler ve biz de yine güvenerek 10.000 peşin

Bilfen Okulları sahibi kimdir?

Türkiye’deki kolej ve üniversite sınavlarında başarı sıralamasında ilk sırada yer alan BİLFEN okullarının sahibinin ismi Osman Öztürk’tür. Şu anda Bilfen ‘in başında yönetim kurulu başkan vekili olarak Fatih Öztürk yer alıyor. Bilfen 1988 yılında kuruldu.

Bilfen Fetö nün mü?

Bilfen Eğitim kurumları ve Oğuzkağan eğitim kurumları franchise vermemiş. Sonuç olarak bu 3 okul Fetö ‘ nün giremediği okullar olarak kayıtlara girmiş.

Bilfen Ne Zaman Açılıyor 2021?

2021 – 2022 öğretim döneminde açılıyor.

Bilnet kime ait?

Bilfen Şirketler Topluluğu bünyesinde bulunan her türlü emlak, Bilfen Okullari ve Bilnet Okullarında eğitim gören öğrencilerin ihtiyacı olan. Başta Bilfen Okulları olmak üzere Bilfen Şirketler Topluluğuna ait tüm.

Bilnet okullari kimin?

Şimdi de Yönetim Kurulu Başkanvekili olan oğlu Fatih Öztürk, yeni bir okul markası ile eğitim zinciri oluşturuyor. Bilfen’den daha ucuz ve alt kategoride yer alacak Bilnet Okulları önümüzdeki eylül ayından itibaren açılıyor.

Bilfen sahibi Osman Öztürk nereli?

1947 yılında Balıkesir Manyas’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümünden mezun olan ÖZTÜRK, Coğrafya öğretmeni olarak başladığı iş yaşamında ve sonrasında gerçekleştirdiği bütün faaliyetlerde öğretmen kimliğiyle hep ön plandadır.

You might be interested:  Soru: Okul Ne Zaman Tatil 2017?

Fatih Öztürk aslen nereli?

Toplamda ise 142 (88’i Bilfen, 54’ü Bilnet) okul bulunuyor. Bilfen Okulları üst gelir grubuna, yüksek kaliteli ve başarı odaklı bir eğitim vaat ediyor.

Bilfen Lisesi kaç puanla alıyor?

Özel Bilfen Fen Lisesi taban puanı: 451.291, kontenjan sayısı: 48, tavan puanı: 491. 096 puandır.

Bilfen Okulları burs veriyor mu?

Bilfen Okulları her sene düzenlediği bursluluk sınavı ile başarılı öğrencilere burs imkanı sağlamakta ve bünyesinde eğitim görme şansı vermektedir. Sınava 4. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilmektedir.

Bilfen Okulları Ne Zaman Açılıyor?

Bilfen Anaokulları 08.30 – 17.30 saatleri arasında açık olup eğitim-öğretim 10.00-17.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Bilfen sınavı ne zaman?

2021 Bilfen Giriş Sınavı Sınavı, 13-14-20-21 Şubat 2021 günleri gerçekleştirilecek. Bilfen Seçme Sınavı Bilfen Okulları Kampüslerinde yapılacak. Her bir öğrenci için özel sınıfta gerçekleştirilecek sınava 5. 6. 7. 8. sınıf öğrencileri katılabilecek.

Bilfen 15 tatil ne zaman?

25 Ocak 2021 Pazartesi günü başlayacak yarıyıl tatil süresine ikinci dönemdeki bir haftalık ara tatil süresi de eklendi. Böylelikle 25 Ocak Pazartesi günü başlayacak olan yarıyıl tatili 15 Şubat Pazartesi günü son bulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *